Kniha návštěv

18.5.2019

Zveme vás tímto na pořádnou nálož těch nejlepších rockových fláků, která premiréově vypukne v sobotu 18.5.2019 v hudebním klubu Stará Kuželna v Rosicích.
Rocku zdar! Honza

:)

Ahoj VoraZZ :)

Jste nejlepší kapela, moc si vaše písničky užívám :))
Držím palečky v kariéře a budu s vámi :))

Re: :)

Eliško moc ti děkujeme. Ty jsi velice pozitivní človíček.

Re: :)

Vždy se budeme na setkání s tebou těšit.

Mašůvky

Zdarec lidi,ještě jednou dikec za sobotní večer.Bylo to fajne.Doufám,že se zase uvidíme.Budu vás sledovat :)...
Ať se daří!!!

Re: Mašůvky

Taky děkujeme a na setkání se budeme těšit Oldo :)

Svatba

Tak včera VoraZZ hrál na svatbě manželů Špundových. Děkujeme za pozvání a pohoštění. Byla to krásná veselka a ještě jednou velká gratulace a ať jste šťastní. :)

Re: Svatba

Markéta Špundová

Včerejší den byl ten nejkrásnější v mým životě. Ještě jednou všem moc děkujeme těm, co tam byli s námi a hlavně největší díky patří těm, kteří se na naší svatbě nejvíce podíleli a bez kterých by to nebylo takový jaký to bylo. Jsem tak štastná... Jmenovitě Lukáš Holub Kareuka, Adam Zíka, Dasa Pribylova a mnoho dalších... rodiče kamarádi.. Všem moc děkujeme, i skvělé kapele VoraZZ za super zážitek. Byli jste skvělý a my jsme moc šťastní. / zdroj fcb. /

:) skvělé hodnocení a skvělí rockeři a rockerky na parketě ... jsme tu pro Vás :)

Club Caribic Bíteš

Díky za včerejší akcičku v Caribicu a hlavní poděkování fanouškům a kapele Assy Rock, která s náma vystupovala. Těšíme se na další spolupráci.
S pozdravem Doktor

Re: Club Caribic Bíteš

Děkuji za celou kapelu VoraZZ všem našim skalním fanouškům za hojnou účast a báječnou atmosféru a kamarádům z Assy Rocku za super zážitek.

Přidat nový příspěvek